Kabaret Paranienormalni w Kristiansand 10.10.14.

10 października w Kristiansand (Salem Misjonsmenighet,Industrigata 28), wystąpi popularny kabaret Paranienormalni. Występ kabareciarzy zaplanowano na godzinę 19. Bilety na Paranienormalnych można kupić tutaj.

Kabaret Paranienormalni tworzy czterech pełnych energii i kreatywności artystów. Robert Motyka i Igor Kwiatkowski w 2004 roku wpadli na pomysł założenia w Jeleniej Górze kabaretu. Od początku wspierał ich Rafał Kadłucki – reżyser i osoba odpowiedzialna za techniczne walory występów Paranienormalnych. W 2008 roku do zespołu dołączył Michał Paszczyk – dyplomowany aktor oraz kabareciarz o sporym doświadczeniu.

Niezwykle szybko stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej cytowanych zespołów. Największą popularność przyniosła im kultowa postać Mariolki – infantylnej i nierozgarniętej, ale niezwykle sympatycznej blondynki. Paranienormalni bardzo szybko pojawili się w programach telewizyjnych, gdzie poza Mariolką zachwycili także własnymi wersjami piosenek z pierwszych miejsc list przebojów. Postać Balcerzaka, Dziadka i Doktora Prozaka zna już niemal cała Polska.

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: heartburn remedies | Thanks to penny stocks, web design firm and seo jobs