Promy z Kristiansand do Danii.

Na trasie Kristiansand – Hirtshals kursują promy dwóch operatorów: Color Line oraz Fjordline. Firmy ze sobą ostro konkurują, z cenową korzyścią dla klientów.

Dania, ze względu na bliskie położenie oraz dużo niższe ceny niż w Norwegii, jest atrakcyjnym celem wycieczkowym mieszkańców Kistiansand i okolic.

Ciekawą propozycją, (oprócz standardowych transferów pasażerskich) są oferowaną przez obu operatorów tak zwane „dagstur” – czyli wycieczki jednodniowe w obie strony. Ceny biletów są bardzo atrakcyjne, w okresie promocji bilet w dwie strony można nabyć już za 98 koron. Wypływamy z Kristiansand wcześnie rano, wracamy późnym wieczorem. Dzięki temu możemy zaplanować sobie kilkugodzinny pobyt w malowniczej Danii. Hirtshals – czyli miasteczko, do którego kursują promy jest doskonałym miejscem na zakupy oraz punktem przesiadkowym dla dalszych wycieczek. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z całą Danią. Warto skorzystać z rozbudowanej sieci kolejowej, która zabierze nas m.in. do Skagen – letniej stolicy Danii.

Planując wycieczkę do Danii warto odwiedzić poniższe strony:

http://fjordline.no – operator Fjordline
http://www.dsb.dk – kolej w Danii
http://hirtshals.dk – strona miasta Hirtshals
http://skagen.dk – strona miasta Skagen
http://visitdenmark.dk – serwis turystyczny o Danii

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: heartburn remedies | Thanks to penny stocks, web design firm and seo jobs