Niedzielna wycieczka do Stavanger na kabaret Ani Mru Mru?

Kabaret ANI MRU MRU wystąpi w Stavanger 23.09.2012 o godz. 20:00 w sali koncertowo-widowiskowej Stavangeren (Vaisenhusgaten 37).

Bilety w cenie 300 NOK do nabycia w kasie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00. Bilety można kupić również w Internecie:  http://www.stavangeren.no

Kabaret Ani Mru-Mru (w skrócie AMM) – to polski kabaret powstały w Lublinie we wrześniu 1999 roku.

Premiera pierwszego programu (który został zagrany 6 razy) miała miejsce w kawiarni artystycznej Hades w Lublinie, 1. grudnia 1999 roku. Do Kabaretu należeli wówczas: Marcin Wójcik, Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski oraz pianista Janusz Bronkiewicz. W styczniu 2000 roku powstała Winiarnia „U Dyszona”, w której miały miejsce „Wieczory z kabaretem”. Do występów zostali zaproszeni Marcin Wójcik i Joanna Kolibska, a w trzecim „Wieczorze…” dołączył do nich Michał Wójcik. Razem występowali jako „Trio Dyszona”. To oni wraz z Januszem Bronkiewiczem stanowili nowy, zmieniony skład Kabaretu. 1 czerwca 2000 roku miała miejsce premiera drugiego programu pt. Nic ciekaweeegooo. Był to ostatni program z pianistą Januszem. Do składu dołączył dźwiękowiec – Waldemar Wilkołek. Ostatni raz zmiany w składzie nastąpiły w grudniu 2001 roku, po powrocie z Festiwalu Wyjście z Cienia – wtedy z Kabaretu odeszła Joanna Kolibska.

źródło: http://encyklopediakabaretu.pl

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: heartburn remedies | Thanks to penny stocks, web design firm and seo jobs